ул.Молодежная,12
г. Херсон

3-А клас – «Олімпійський урок»

фотозвіт

У понеділок, 6 вересня, у 3-В класі (класовод Кошова Н.О.) пройшла година спілкування на тему «Олімпійський урок». Учні разом з вчителем розібрали тему «Параолімпійські ігри та їх значення».

Параолімпійські ігри — це Олімпійські ігри для людей з інвалідністю. Вони проводяться один раз у чотири роки, зазвичай у тій же країні, що й Олімпійські ігри, з літніх і зимових видів спорту.

Параолімпійські ігри набули величезної популярності і стали великою подією в спортивному і громадському житті світового співтовариства. Параолімпійці ж день за днем долають власні виклики і доводять, що для людського духу немає обмежень!

Параолімпійські ігри 2020 року пройшли у Токіо з 24 серпня по 5 вересня 2021 року.

За Україну змагалися 138 спортсменів. Наша команда здобула медалі в 10 видах спорту із 15, в яких була представлена. За 12 змагальних днів українські параолімпійці здобули 98 медалей – 24 золоті, 47 срібних, 27 бронзових – і в підсумку посіли шосте місце в загальнокомандному заліку. За сумарним числом медалей українці п’яті.

Учні привітали багатократну паралімпійську чемпіонку з плавання Єлизавету Мерешко та її тренерку Стеллу Бенедик!  На Паралімпіаді у Токіо спортсменка виборола п‘ять медалей та встановила три рекорди!

 

.

Скринька довіри

© 2018 Херсонская специализированная школа I-III ступеней № 30
с углубленным изучением предметов естественно-математического цикла и английского языка
Херсонского городского совета
(0552) 49-51-10; (0552) 22-57-94
Разработано:glory.net.ua