ул.Молодежная,12
г. Херсон

ВІТАЄМО!

фотозвіт

Шкільний Театр юного актора «Перша сцена» під керівництвом педагога-організатора Жакун Лариси Володимирівни посів ТРЕТЄ місце на міському дистанційному  дитячому  фестивалі театрального мистецтва «Театральна весна». Учні 3-Г класу показали виставу «Буратіно шукає скарб». Молодці!

Інформація з сайту Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості:

З метою залучення школярів до активної участі в мистецькому житті міста, духовного розвитку особистості, виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді упродовж березня 2021 року проведено міський дистанційний дитячий фестиваль театрального мистецтва «Театральна весна».

У відбірковому етапі Фестивалю взяли участь 33  дитячі театральні колективи, з 26  закладів загальної середньої та позашкільної освіти: № 1, 3, 5, 11, 13, 16, 26, 29, 30, 31, 33, 38, 39, 43, 46, 51, 52, 54, 57,  Садівська ЗЗСО, Ліцею журналістики, економіки та правознавства; Таврійського ліцею мистецтв; Центру дитячої та юнацької творчості; Центру позашкільної роботи; Палацу дитячої та юнацької творчості, «ХАБАД». Всього було представлено 39 конкурсні роботи та охоплено 397 здобувачів освіти.

У фіналі дистанційного Фестивалю, який відбувся 29 березня 2021 року в приміщенні Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, взяли участь 25 театральних колективів – переможці  відбіркового етапу від 19 закладів загальної середньої та позашкільної освіти № 1, 3, 5, 11, 16, 26, 29, 30, 31, 38, 51, 52, 54, 57,  Садівська ЗЗСО, Таврійського ліцею мистецтв; Центру дитячої та юнацької творчості; Центру позашкільної роботи; Палацу дитячої та юнацької творчості.

Роботи конкурсантів оцінювало журі у складі:

  1. Корольова Ірина Володимирівна – заступник директора з творчих питань Херсонського обласного Академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша. Заслужений діяч мистецтв України.  Голова журі
  2. Животова Вікторія Тимурівна – режисер-постановник Херсонського Академічного обласного театру ляльок.
  3. Ткач Олена Костянтинівна – керівник зразкового художнього колективу театральної студії «Маска» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості.

Журі рекомендувало керівникам в подальшій роботі відпрацьовувати навички роботи на сцені, звернути увагу на використання дитячого репертуару в театральних колективах, приділити увагу роботі над акторської майстерністю, пластикою та сценічною мовою.

Журі Фестивалю відзначило 15 лауреатів різних ступенів.

Переможці міського фестивалю дитячих театральних колективів «Театральна весна»

Лауреати I ступеня

у молодшій віковій категорії:

  1. Народний дитячий театр «Арт ідея», керівник - Грендаш Антоніна Іванівна, Херсонська гімназія №3 Херсонської міської ради;

у середній віковій категорії:

  1. Театр-студія «Сувенір», керівник – Моргунова Ганна Йосипівна, Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  2. Народний художній колектив театр юного глядача «Арт ліцей», керівник – Савчук Світлана Вікторівна, Херсонський Таврійський ліцей мистецтв;

у старшій віковій категорії:

  1. Драматичний гурток «Сузір’я», керівник – Надточій Тетяна Іванівна, Комишанська загальноосвітня школа I-III ступенів № 26 Херсонської міської ради.
  2. Народний художній колектив театр юного глядача «Арт ліцей», керівник – Мельник Анжеліка Іванівна, Херсонський Таврійський ліцей мистецтв;

Лауреати II ступеня

у молодшій віковій категорії:

  1. Театральний колектив «Діти Мельпомени», керівник – Стрельцова Людмила Іванівна, Херсонська гімназія №1 Херсонської міської ради;

у середній віковій категорії:

  1. Народний дитячий театр «Арт ідея», керівник - Грендаш Антоніна Іванівна, Херсонська гімназія №3 Херсонської міської ради;

у старшій віковій категорії:

  1. Зразковий художній колектив театральний колектив «Дивосвіт», керівник – Каминіна Олена Василівна, Херсонський Таврійський ліцей мистецтв;

Лауреати III ступеня

у молодшій віковій категорії:

  1. Творчий колектив «Фантазія», керівник – Чайковська Юлія Анатоліївна, Зеленівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Херсонської міської ради;
  2. Театр юного актора «Перша сцена», керівник – Жакун Лариса Володимирівна, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 30, з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

у середній віковій категорії:

  1. Театральний колектив «Пересмішники», керівник – Стрельцова Людмила Іванівна, Херсонська гімназія №1 Херсонської міської ради;
  2. Театральний гурток «АртКлас», керівник – Біневська Світлана Анатоліївна, Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  3. Зразковий художній колектив театральний колектив «Соняшник», керівник – Мельник Наталія Едуардівна, Херсонський Таврійський ліцей мистецтв;

у старшій віковій категорії:

  1. Театральний гурток «Веселята», керівник - Олійникова Олена Олексіївна, Херсонська спеціалізована школа I-III ступенів № 57, з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради;
  2. Театр «Індіго», керівник – Байда Любов Петрівна, Херсонський Палац дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

.

Скринька довіри

© 2018 Херсонская специализированная школа I-III ступеней № 30
с углубленным изучением предметов естественно-математического цикла и английского языка
Херсонского городского совета
(0552) 49-51-10; (0552) 22-57-94
Разработано:glory.net.ua