ул.Молодежная,12
г. Херсон

Розклад гуртків, факультативів, спортивних секцій

Гуртки

Назва

Керівник

Класи

Розклад

Місце проведення

 1

Сучасна та класична хореографія

 

Токарева М.В.

1-7

Вівт.13.15-19.00, Сер.15.30-18.30, Четв.13.15-17.00

танцклас

 2

Стретчинг

Панасенко А.В.

1-10

Сер.13.15-15.30

П’ятн. 14.15-15.00

Танцклас

актова зала

 3

КВН

Панасенко А.В.

5-10

Четв.15.15-16.45

П’ятн. 15.15-16.45

хол

39

 4

Вальс

Панасенко А.В.

11

Суб.9.15-10.00

хол

 5

Вокальна студія «Гармонія»

 

Бурлака Ю.Ю.

3-4,5,7-8

Пон., Вівт.Четв.15.10-16.25

39

 6

Ажурне випилювання

Грабовський Г.В.

5-7

Четв.15.10-16.40

12

 7

Художнє моделювання із фанери та ДВП

Грабовський Г.В.

3

Сер.15.30-17.00

12

 8

Театр юного актора «Перша сцена»

 

Жакун Л.В.

2,4

Вівт.14.15-15.00

Сер.15.00-16.00

Четв.12.20-14.00

актова зала

  9

Англійський театр

Заярна О.В.

6

Вівт.15.10-16.40

Суб.12.00-13.30

11

актова зала

 10

Кулінарія

Іванова А.В.

5-7

Четв.15.10-16.40

12(2)

 11

Декоративно-прикладне мистецтво

Сінолуп О.В.

2-4

Сер.15.10-16.40

39

12

Бальні танці

 

Бондаренко О.М.

5

Пон.,Сер.16.15-17.45

П’ятн.16.00-16.45

Танцклас

хол

 13

Сувенірна майстерня

 

Жменько З.В.

2-4

Пон.,П’ятн.

15.15-16.55

 

14

  14

Креативне

рукоділля

 

Карієва О.А.

2-5

1гр.- Вівт.15.30-19.30;

2гр., 3гр. - Сер., Четв. 14.30-18.30

 

14

 15

Агітбригади ЮІД та ЮІП

Калініченко Л.О.

6-Б

Сер.13.25-14.10

66

 16

Оркестр

барабанщиць

Бондаренко І.М.

5-8

П’ятн.16.00-17.00

акт.

зала

  17

Робототехніка WeDo 2.0

 

 

Чупрун П.П.

2-4

1гр.Пон.

2гр.Вівт.

3гр.Четв. 15.15-17.00

34,40

 18

Робототехніка Mind storms EV3

 

Чупрун П.П.

5-6

П’ятн.15.15-17.00

34

 19

3D моделювання

Набіт Ю.Б.

6-8

П’ятн.15.10-16.40

40

20

Захисник Вітчизни («Сокіл-Джура»)

Мороз В.Ф.

8-10

Пон.16.10-17.40

спорт.зала

21

Дебати

Бірюкова Т.А.

9-10

Вівт.15.30-17.00

61

22

Easy English

Шапошнікова І.А.

5

Пон.,П’ятн.7.45-8.30

57(1)

60

23

Work and Chill

Бєлая Ю.О.

7

Вівт.15.05-16.35

18

24

Funny English «Весела англійська»

Горковець К.В.

3

Вівт.15.00-16.30

60

 

Факультативи

Назва

Керівник

класи

Розклад

Місце проведення

1

Англійська мова для інформатиків

Аркаєва Ю.О.

9-В

Вівт.4,6ур., П’ятн.5ур., Суб.4ур.

43(2)

2

Англійська мова

Бурятинська Ю.В.

10-А

Пон.7ур., Вівт.3ур., Сер.4ур., Четв.7ур.

57(2)

3

Цікава фізика

Крупа Г.С.

8

Пятн.7.45-8.30

Суб.13.05-13.50

68

4

Цікава математика

Іздебська Л.М.

5

Пон.15.10-16.40

17

5

Олімпіадні завдання з математики

Бірюкова Т.А.

9

П’ятн.15.30-17.00

61

6

Олімпіадні завдання з англійської мови

Вітолс А.І.

8-9

Сер.7.45-8.30

П’ятн.14.20-15.05

57(1)

7

Олімпіадні завдання з української мови та літератури

Волокітіна С.І.

9

Пятн.15.10-16.40

42

8

Підготовка до олімпіади з англійської мови

Остроконь О.М.

10-11

Вівт., Сер.,Четв.15.15-16.00

32

9

Олімпіадні завдання з програмування

Ільницька В.С.

8-9

Вівт.,Сер.15.15-16.45

34

10

Олімпіадні завдання з біології

Ісай О.О.

8,10

Пон.,Сер.7.45-8.30

18

11

Підготовка до олімпіади з української мови та літератури

Мовчан Л.Д.

10

Пон.,Вівт.7.45-8.30

27

12

Олімпіадні завдання з програмування

Набіт Ю.Б.

8,10

Пон.,Сер.15.10-16.40

40

13

Олімпіадні завдання з математики

Наумович С.А.

7

Пон.15.10-16.40

44

14

Підготовка до олімпіади з математики

Новікова Л.М.

10

Четв.15.20-16.50

67

15

Олімпіадні завдання з інформаційних технологій

Татаринцева О.М.

9-10

Вівт.15.15-16.45

43(1)

16

Підготовка до олімпіади з російської мови та літератури

Бородіна І.В.

9-10

Пон.14.20-16.00

31

17

Олімпіадні завдання з біології

 

Черненко С.Є.

9

Четв.14.20-16.30

15

18

Олімпіадні завдання з математики

Ганзен М.С.

6

П’ятн.14.20-15.50

66

19

Олімпіадні завдання з математики

Збаражська В.Л.

8

Вівт.15.10-16.40

59

20

Підготовка до МАНу з української мови та літератури

Петриченко І.В.

5,8

Пон.,Вівт.7.45-8.30

29

21

Підготовка до МАН, ЗНО, олімпіад з фізики

Ступка Л.М.

7-8, 10

Вівт.15.00-17.00

П’ятн.16.00-17.00

69

22

Практична хімія

Капітонова Н.В.

9-10

Вівт., П’ятн.15.10-16.40

65

23

Розмовний англійський клуб

Аркаєва Ю.О.

6

Сер., П’ятн.7.45-8.30

43(2)

24

Експериментальна біологія

Сидорович М.М.

8-10

Сер.15.30-16.40

ХДУ

 

Спортивні секції

Назва

Керівник

Класи

Розклад                            

1

Гімнастика

Каленюк О.В.

4-10

Вівт.,Четв.15.15-16.00

2

Футбол

Мороз В.Ф.

3

Сер.16.10-18.25

3

Настільний теніс

Чумаченко С.Ю.

5-9

Вівт., Четв.15.15-16.45

4

Волейбол

Шкільнюк І.В.

4-9

Четв.16.45-18.15

5

Спортивне орієнтування

 

Капара О.І.

4, 6-

10

Пон.18.30-19.30 Суб.14.00-15.30 Нед.14.30-16.00

6

Гімнастика

Каленюк О.В.

1-2

Пон., Сер., П*ятн.

15.30-17.00

7

Баскетбол

 

Сіменко В.В.

3-10

1гр. – 2гр.

Пон., П*ятн. 16.00-19.45

Суб. 15.30-18.30

8

Бадмінтон

Попова І.В.

1-4

Вівт., Четв., Суб. 

18.00-19.30

9

Художня

гімнастика

Самонова А.С.

1-4

Пон., Сер., П*ятн. 17.00-18.30

10

Пляжний волейбол

Шкільнюк І.В.

6-10

Вт., Четв.

15-15-16.45

Суб. 12.00-13.30

11

Карате

 

Платов О.М.

2-8

1гр., 2гр.  - Вівт., Четв., Суб.  16.00-17.30

 

12

Легка атлетика

Проценко К.П.

4-9

Пон., Сер., П*ятн. 16.00-17.30

13

Шахмати

 

Король Д.В.

Шибаєв А.В.

1-4, 5

Пон., Сер., П*ятн.

15.00-16.00

14

Самбо

Криворучко П.С.

1-4

Сер.17.00-18.30

Суб.

12.30-14.00

15

Влучний стрілець

Мороз В.Ф.

5-10

Вівт.16.10-17.40

16

Туристичні пригоди

Домбовський О.П.

8-10

Суб., Неділя з 12.30

 

 

.

Скринька довіри

© 2018 Херсонская специализированная школа I-III ступеней № 30
с углубленным изучением предметов естественно-математического цикла и английского языка
Херсонского городского совета
(0552) 49-51-10; (0552) 22-57-94
Разработано:glory.net.ua