ул.Молодежная,12
г. Херсон

3-В клас: До Всеукраїнського Дня бібліотек

фотозвіт

Навіщо читати книги?

На це важливе запитання знайшли відповідь допитливі учні 3-В класу (класовод Влощук Н.О.), які гостинно прийняли у себе в школі Лілію Віжічаніну, завідуючу відділу наукової інформації та бібліографії, та Тетяну Донченко, завідуючу відділом документів іноземними мовами Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара.

 

Діти мали можливість поринути у світ книжкових скарбів, дізнатися еволюцію  книжкової справи - від перших спроб робити наскельні малюнки до сучасної книги - такої привабливої і захопливої. Також вони ділилися своїми думками з приводу того, чому важливо читати книги, розповідали свої книжкові захоплення і навіть склали список книг, які, на їхню думку, варто прочитати кожному однокласнику. Крім власного розуміння, навіщо читати книги, діти знайшли цікаві думки в прикладах усної народної творчості. Зробивши аналіз прислів'їв, дітлахи ще раз переконалися, що книга - це джерело мудрості і натхнення. А свої читацькі знання вони могли перевірити  під час  гри «Знайди слово».

Бібліотекарки продемонстрували дітям незвичайні книги з фонду Гончарівки - книги-мініатюри, книжки з автографами, сучасні книги казок, які мають чудове поліграфічне оформлення, а також «книги, які говорять» і за допомогою яких діти залюбки вивчають іноземні мови.

Сподіваємося, що ця зустріч посіяла в серцях дітей ще більше бажання читати книжки. Адже діти, які читають, стануть дорослими, які думають.

.

Скринька довіри

© 2018 Херсонская специализированная школа I-III ступеней № 30
с углубленным изучением предметов естественно-математического цикла и английского языка
Херсонского городского совета
(0552) 49-51-10; (0552) 22-57-94
Разработано:glory.net.ua