вул.Молодіжна,12
м. Херсон

Спеціалізована середня загальноосвітня школа з поглибленим вивченням предметів природничо- математичного циклу № 30 заснована рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради депутатів у грудні 1955 року.

Школа була розміщена по вулиці Пестеля, 4. З 1981 року школа змінила своє місцезнаходження. Нове будівництво було прийнято до експлуатації 28 серпня 1981 року.

З метою створення додаткових умов для розвитку учнів, враховуючи довгий досвід роботи спеціалізованих класів, згідно з місцевою програмою «Освіта Херсона» школу було реорганізовано в спеціалізовану середню загальноосвітню школу з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу. В 1997 році школу було проліцензовано.

Ліцензія видана Херсонською обласною адміністрацією, яка встановила вид господарської діяльності : надання освітніх послуг.

Школа працює за статутом школи, затвердженим місцевим управлінням освіти.

В 2002 році прийнята нова концепція спеціалізованої школи. В цій концепції відображені такі особливості навчального закладу: особливість структури спеціалізованої школи; авторський курс викладання інформатики; функціонування старшої школи тільки як профільної; забезпечення неперервності загальної середньої освіти.

В даний час школа має статус спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови.

.

Скринька довіри

ПОСИЛАННЯ